fbpx

Erinevad võimalused lastele

Tammepesa mängumaal saavad mängida lapsed erinevas vanuses.

0 – 2,5 aastastele. Pisikesed mudilased saavad mängida pallimeres, mängida erinevate pehmete mänguasjadega, kiikuda ning hüppeloomaga hüpata. Olemas on liumägi ning tõuke mänguauto 1 – 2,5 aastastele jpm.

Kodunurk

Koht, kus lapsed saavad mängida. Olemas kööginurk koos nõude ja mängutoitudega. Nukumaja koos nukkudega sh Barbid, suuremad nukud (mis teevad häält ja pissivad, nukukäru, häll, arstikomplekt jne).

Tammpesa pood (mängu)

Kõik vajalik toit on poes olemas. Üks mõnus kassaaparaat koos mängu rahaga. Samuti on olemas kaal, kus saab kaaluda juur- või puuvilju.

Auto parkla

Palju mudelautosi, autogaraaz, autoteega vaip, suur kast Hot Wheels autoteid. Olemas tõukeautod ning rattad.

Ronimissein

Meil on kaks erinevat ronimisseina. Esimene sein on kaljuronimissein. Teisel seinal on redel koos köie ja lõuatõstmise kangiga. Mõlematel ronimisseintel on lubatud lastel alates 3,5 aastast ja soovitav täiskasvanu järelvalvega.

Batuut

Batuudil on lubatud hüpata kahel väiksema lapsel korraga. Soovitav järelvalvet täiskasvanul! Info seinal olemas.

Pesakiik

Pesakiigel on lubatud max 2 last korraga. Kiigul ei ole lubatud turnida, ronida mööda köit ega suurt hoogu teha. Pigem mõeldud nö. lebotamiseks. Ka täiskasvanu võib lebotada 🙂

PlayStation

Kitarrid, mikrofonid ja palju mänge.

Puhkeruum

Puhkeruum on mõeldud neile, kes soovivad lärmis veidi puhata. Või emmed, kellel pisike beebi vajab uneaega, saab kenasti minna sellesse ruumi. Puhkeruumis on 2 suurt kott-tooli, hunnik patju ja pleede. Olemas televiisor. Tellitud on ka Lastenurk.

Diskoruum

Diskoruum on meil suur ja avar ja asub avatud köögiga ruumis.

Joonistussein

Väga populaarne. Kui kodus pole lubatud seinale joonistada, siis meil on lubatud. Eraldasime seina spetsiaalselt pisikestele kunstnikutele, kus saavad oma andeid arendada.

Muud mängud

Lauajalgpall, õhuhoki, rongitee ja legolaud!

Kui plaanis on pidada sünnipäeva-, stiili-, lasteaiapidu, klassiõhtuid jne., siis Tammepesa mängumaa on just teile!