fbpx

Erinevad võimalused lastele

Tammepesa mängumaal saavad mängida lapsed erinevas vanuses.

0 – 2,5 aastastele. Pisikesed mudilased saavad mängida pallimeres, mängida erinevate pehmete mänguasjadega, kiikuda ning hüppeloomaga hüpata. Olemas on liumägi ning tõuke mänguauto 1- 2,5 aastastele jpm.

Kodunurk
Koht, kus lapsed saavad mängida “Kodu”. Olemas kööginurk koos nõude ja toitudega. Nukumaja koos nukkudega sh.Barbid, suuremad nukud (mis teevad häält ja pissivad, nukukäru, häll, arstikomplekt jpm.

Auto parkla
Palju mudelautosi, autogaraaz, autoteega vaip, suur kast Hot Weelse autoteesi.
Olemas tõukeautod ning rattad.

Ronimissein
Meil on kahte erinevat ronimisseina. Esimene sein on kaljuronimissein. Teisel seinal on redel koos köie ja lõuatõstmis kangiga. Mõlematel ronimisseintel on lubatud lastel alates 3,5 aastast ja soovitav täiskasvanu järelvalvega.

Atraktsioon on kahekorruseline koos liumäega, vanusele 3+

Batuut
Batuudil on lubatud hüpata kahel väiksema lapsel korraga. Soovitav järelvalvet täiskasvanul! Info seinal olems.

Pesakiik
Pesakiigel on lubatud max 2 last korraga. Kiigul ei ole lubatud turnida, ronida mööda köit ega suurt hoogu teha. Pigem mõeldud nö. lebotamiseks. Ka täiskasvanu võib lebotada. 🙂

PlayStation (kitarrid, mikrofonid ja palju mänge).

Puhkeruum
Puhkeruum on mõeldud neile, kes soovivad lärmis veidi puhata. Või emmed, kellel pisike beebi vajab uneaega, saab kenasti minna sellesse ruumi. Puhkeruumis on 2 suurt kott-tooli, hunnik patju ja pleed. Olemas televiisor. Tellitud on ka Lastenurk.

Diskoruum on meil suur ja avar ja asub avatud köögiga ruumis.

Joonistussein on väga populaarne. Kui kodus pole lubatud seinale joonistada, siis meil on lubatud. Eraldasime seina spetsiaalselt pisikestele kunstnikutele, kus saavad oma andeid arendada.

Lauajalgpall on populaarne just jalgpalli sõpradele.

Kui plaanis on pidada sünnipäeva-, stiili-, lasteaiapidu, klassiõhtuid jne., siis Tammepesa mängumaa on just teile!